МЕНЮ


13 вересень 2013 - 13:44

І майданчики, і фітнес-центри


Відповідно до програми "Центральний регіон-2015", на 2013 рік у Кіровограді було заплановано будівництво чотирьох та реконструкцію п’яти спортивних майданчиків. Але вже з початку цього року в обласному центрі їх збудовано 16 та реконструйовано 7.

Про це повідомив на прес-конференції начальник відділу фізичної культури та спорту міськради Олександр Куценко. За його словами, на розвиток спортивної інфраструктури використано з міського бюджету майже 70 тисяч гривень, а також понад чотири з половиною мільйони гривень позабюджетних коштів.

– Усього у Кіровограді є 410 спортивних майданчиків, – зазначив Олександр Куценко. – Модернізація та будівництво нових спортивних об’єктів є невід’ємною частиною цілеспрямованої роботи міської влади з виконання завдань Президента України щодо активного залучення дітей і учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Так, останнім часом збудовано сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям у ЗОШ "Мрія" та в ЗОШ №20. У спортивному клубі "Енерго-Спорт" ПАТ "Кіровоградобленерго" минулого року було соруджено сучасний міні-футбольний стадіон зі штучним покриттям, а на даний час завершується будівництво універсального ігрового майданчика з покриттям мультиплекс для занять баскетболом, волейболом, тенісом, де також мають змогу тренуватись діти зі спортивних шкіл обласного центру.

Для всебічного розвитку фізкультури та спорту міська влада докладає максимум зусиль, залучаючи для цього й інвесторів. Якщо завдяки владі в парку "Перемоги" було відкрито першу в області велосипедну доріжку, то інвестиційні кошти були вкладені в два сучасних фітнес-центри: в торговельному центрі "Копилка" та на стадіоні "Зірка".

21 серпня цього року між ТОВ "ФК "Зірка", Федерацією легкої атлетики України та облдержадміністрацією було підписано меморандум, згідно з яким на стадіоні “Зірка” розпочнеться відновлення легкоатлетичного ядра. Під час реконструкції стадіону будуть створені бігові доріжки із синтетичним покриттям, що відповідають світовим стандартам. А 14 вересня відкриється комплексний спортивний майданчик на вулиці Героїв Сталінграда, 15, збудований спільно з депутатом міської ради Валерієм Кривим.

На початку жовтня на стадіоні "Зірка" заплановано введення в експлуатацію двох футбольних майданчиків зі штучним покриттям загальною площею 2100 квадратних метрів.

– Протягом 2013 року в Кіровограді буде збудовано п’ять нових сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, рівно стільки, скільки було збудовано за всі попередні роки незалежності, – наголосив Олександр Куценко.

Також кіровоградці сподіваються на зведення в обласному центрі сучасного льодового палацу. Земельна ділянка розміром більше гектара навпроти Національного технічного університету була виділена саме на це. Отже, тепер справа за тим, щоб з державного бюджету виділили необхідні кошти.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43788 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua