МЕНЮ


2 серпень 2019 - 10:54

Майстер Женя, який дістав усі стовпи міста


Майстер Женя, мабуть, вважає себе просунутим (сучасним, трендовим) хлопаком. Бо він розуміється на комп’ютерній техніці, може відремонтувати її. Тому пише про цю свою здатність на всіх стовпах міста, розклеюючи оголошення скрізь, де лише може зупинитись погляд homo sapiens. Рекламує себе. Але цей спосіб реклами демонструє нам такий упоротий “совок», що одразу задумаєшся – а чи сучасний наш Женя? Чи він звичайне хамло, яке паплюжить зовнішній вигляд міських будівель і стовпів, а на кожному кроці кричить, що у владі одні бариги, нічого не роблять, тільки крадуть.

Так от, Женю, сам ти барига! Це раз. Влада (спецінспекція, поліція, адмінкомісія) тебе ловитиме і каратиме за розклеювання оголошень не там, де дозволено. Це два. Тому припини знущання над законослухняними громадянами міста і добровільно позривай усе, що ти незаконно поклеїв на стовпах і будівлях. Це три.

Редакція «Вечірньої газети» звертається до усіх небайдужих мешканців Кропивницького з пропозицією надати всі відомі вам ефективні способи і методи боротьби із подібними «рекламістами» на стовпах. Про один такий ми вичитали в Інтернеті:

Щоб завадити розклеювати оголошення не у відведених на це місцях, у Дніпрі комунальщики одягли на стовпи спеціальні "панчохи". Ідею запозичили у Японії. Завдяки "панчосі" рекламні оголошення неможливо приліпити ані клеєм, ані скотчем.


Тож давайте спільними зусиллями зробимо наше місто привабливішим, чистішим, комфортнішим для життя!
2 серпень 2019 - 21:59
Константин (вст)

sty02

7 серпень 2019 - 11:57
Sergey Frolov (вст)

от молодецsty02

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.56461 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua