МЕНЮ


9 вересень 2017 - 07:27
Майже 18 мільйонів – на розвиток міста

Минулого тижня відбулося п’яте засідання дев’ятої сесії міської ради Кропивницького, під час якого було прийнято ряд важливих для розвитку громади рішень.
Більше грошей –
більше можливостей
Понад 17,9 мільйона гривень субвенції з державного та обласного бюджетів отримає додатково місто. Міська рада Кропивницького внесла відповідні зміни до рішення «Про міський бюджет на 2017 рік». Начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова повідомила, що 13,2 мільйона гривень буде спрямовано на соціально-економічний розвиток міста. Із них: 6,37 мільйона – на ремонт житлового фонду, 5 мільйонів – на ремонт доріг обласного центру, 1,5 мільйона – на ремонт греблі на річці Сугоклеї і 350 тисяч гривень – на благоустрій міста.
Крім цього, субвенцію в розмірі 4,710 мільйона гривень місту виділила обласна рада: на 1 мільйон гривень збільшено медичну субвенцію, на 1,5 мільйона – освітню. Ще 1,5 мільйона гривень буде використано на придбання спеціального автомобіля для перевезення дітей з інвалідністю, 480 тисяч гривень підуть на проведення інвентаризації земель міста.
Міська рада також провела внутрішній перерозподіл бюджетних коштів. У результаті зменшення резервного фонду буде виділено 1,6 мільйона гривень для відзначення кропивницьких спортсменів – переможців і призерів Дефлімпійських ігор.
За мужність
і щиросердну допомогу –
нагороди й подяки
Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов вручили державні відзнаки воїнам, які захищали нас на Сході України. Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено учасника антитерористичної операції Руслана Роберта. Зал стоячи аплодував відважному воїнові, який в інвалідному візку виїхав отримувати свою нагороду. Відзнаку обласної ради «За мужність та відвагу» вручили Юрієві Дяченку та батькові В’ячеслава Гладченка.
Подяку за систематичну допомогу українським військовим від 3-го окремого полку спеціального призначення отримав депутат міської ради Олександр Шамардін, а його колегам Рафаелеві Санасаряну і Катерині Шамардіній було оголошено подяки від мешканців міста за допомогу в облаштуванні шкільного класу НВО № 35 та спорудження містка через річку Біянку.
Зміни до програм
та компенсація коштів
на поховання
Депутати внесли зміни до низки галузевих програм.
Родинам кропивницьких військових – учасників антитерористичної операції, які відійшли у вічність не в зоні бойових дій, а померли вже на мирній території, – будуть повністю відшкодовувати витрати на поховання. Вiдповiдний депутатський запит депутата фракцiї «Наш край» Олега Краснокутського підтримала міська рада.
– Управлiння соціальної підтримки населення має опрацювати та внести необхідні змiни до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їхніх сімей на 2017–2019 роки, – наголосив Олег Краснокутський. – Переконаний, що сiм’ям учасникiв бойових дiй, якi загинули не в зонi АТО, так само необхiдно компенсувати кошти, витраченi на ритуальнi послуги.
Міську раду знову
не перейменовано
Андрій Райкович вніс до порядку денного п’ятого засідання дев’ятої сесії міської ради проект рішення «Про внесення змін до деяких рішень міської ради у зв’язку з перейменуванням міста».
Проектом рішення було передбачено перейменування Кіровоградської міської ради на Кропивницьку міську раду, а виконавчий комітет Кіровоградської міської ради – на виконком Кропивницької міської ради у зв’язку зі змiною нaзви мiстa. Однaк для прийняття даного рішення забракло голосів – перейменування підтримали лише 13 депутатів.
Життя мешканців
гуртожитків
має полегшати
У Кропивницькому діятиме комісія, покликана вирішити проблеми мешканців гуртожитків: депутати міської ради Кропивницького затвердили в новій редакції Положення про комісію із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.
Комісію утворюють задля забезпечення конституційних прав на житло громадян, які мешкають у гуртожитках, надання пропозицій міськраді та її виконкому щодо забезпечення державної політики з формування та утримання житлового фонду гуртожитків, з формування міської програми фінансування, утримання та облаштування гуртожитків, переданих територіальній громаді міста Кропивницького.
До комісії увійдуть депутати міськради, працівники виконавчих органів міськради тощо, а власники й мешканці гуртожитків долучатимуться до її роботи.
За словами Андрія Райковича, комісія допоможе захистити права мешканців шести кропивницьких гуртожитків, які мають ті ж проблеми, що й стражденні жителі гуртожитку на проспекті Університетському, 21.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.62432 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua