МЕНЮ


29 березень 2002 - 19:07

МАЙБУТНЄ В НАШИХ РУКАХ!


З мiської казни фiнансувалися сумнiвнi проекти рiзних фiрм i фiрмочок. Тiльки нiкулiнський "Горн" не повернув у мiський бюджет 1 мiльйон 200 тисяч гривень. I сьогоднi в мiськвиконкомi лежать борговi векселi того ж "Горна" на 7 мiльйонiв гривень. I, зрозумiло, ми з вами цих грошей уже не побачимо. Усе це тi кошти, якi мали йти на благоустрiй мiста, забезпечення шкiл, дошкiльних дитячих закладiв, лiкарень.

Яскравим прикладом корупцiї наших мiських чиновникiв є спорудження автозаправних станцiй. Вони розташованi скрiзь - у дворах житлових будинкiв, навчальних закладiв, у самiсiнькому центрi Кiровограда. Саме за це, наскiльки нам усiм вiдомо, пред'явлено звинувачення в одержаннi хабара мiському головi О.Нiкулiну.

Усi цi факти вiдомi сьогоднi кожному. Тому на нинiшнiх виборах у нас немає права на помилку. Цим i викликане моє звернення до вас, шановнi земляки.

Постiйно вiдчуваючи вiдповiдальнiсть за ту довiру, яку ви менi виявили чотири роки тому, я ще задовго до виборчої кампанiї зрозумiла, що не маю права "сховатися" у списках партійних блокiв. Ми повиннi навести порядок у своєму мiстi.

Що я пропоную?

Перше. Обрати достойних людей у мiську раду, якi будуть захищати iнтереси не власного бiзнесу чи вузьковiдомчi потреби, а турбуватимуться про школи, лiкарнi, заклади культури, про вiдновлення комунальної сфери, соцiальний захист населення. Обрати достойного мера.

Друге. Ми багато втратили, лiквiдувавши у свiй час органи народного контролю. Сьогоднi, на мiй погляд, необхiдно вiдновити контроль за дiяльнiстю мiської влади з боку громадських органiзацiй та жителiв мiста. Ця робота вже розпочалася.

Третє. Набувши досвiду полiтика, я зрозумiла, що проблеми подальшого соцiально-економiчного розвитку нашого мiста можна розв'язати, давши потужний поштовх для пiдприємницької дiяльностi - i власної, i залучивши сюди капiтали з iнших регiонiв України, i навiть з-за кордону. Таким поштовхом, безперечно, може стати створення вiльної економiчної зони в нашому регiонi, що призведе до відновлення роботи підприємств, а значить - ліквідації безробіття.

Четверте. Найближчим часом необхідно прийняти ряд законів, які помітно поліпшать добробут наших людей. Це - про надання статусу державних службовців учителям і медикам, про пенсійну реформу, про відродження культури, про поліпшення соціального захисту населення.

Нехай нашi дiти ростуть здоровими, захищеними, здобувають освiту i мають роботу, а нашi батьки i дiди - спокiйну, забезпечену старiсть.

З повагою, народний депутат України Ганна АнтоньєваДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36695 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua