МЕНЮ


31 серпень 2015 - 18:11

Маршрут № 5А подовжать


Ця пропозиція – подовжити міський автобусний маршрут № 5А до кордону Кіровограда у криворізькому напрямку, тобто майже до самої Бережинки, – належить громадськості.

– У цьому зацікавлені як кіровоградці, які мають у Бережинці городи, так і жителі цього села, які працюють у Кіровограді, – розповів заступник кіровоградського міського голови Сергій Васильченко. І нагадав, що колись діяв міський автобусний маршрут № 5 з кінцевою зупинкою на кордоні з Бережинкою.

– Людям це було зручно, – сказав посадовець. – Приміський же маршрут № 284, який і тепер з’єднує Кіровоград й Бережинку, їх не цілком влаштовує, головним чином через те, що перевізник не дотримується чітко графіків руху. Тому ми, міська влада, вирішили подовжити маршрут № 5А (нині його кінцева у бережинському напрямку зупинка – на вулиці Генерала Родимцева). Згодні на це й адміністрація перевізника, і водії – я з ними спеціально зустрічався з цього приводу. Місце, до якого плануємо подовжити цей маршрут, добре підходить для кінцевої зупинки. Там є де поставити автобуси, є туалет, контейнер для сміття. А водіям буде приємно сховатися від спеки у тіні дерев. Цими днями комунальні служби наведуть у тій місцині порядок, далі його підтримуватимуть водії. Тим часом ми вирішуємо процедурні питання, пов’язані з подовженням маршруту № 5А, – узгоджуємо свої дії з ДАІ і таке інше. Через тиждень – два цю роботу завершимо, і сполучення Кіровограда з Бережинкою стане якіснішим.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36892 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua