МЕНЮ


27 червень 2014 - 15:46

Маршрут №6 обіцяють повернути


Наступним кроком у процесі удосконалення маршрутної мережі Кіровограда стане введення маршруту №6, який з’єднуватиме вулиці Бєляєва та Лісопаркову. Також планується запровадити ще один додатковий маршрут, який сполучить вулиці Жадова і Лісопаркову. Про це повідомив на прес-конференції секретар міської ради Іван Марковський:

– Про це нас неодноразово просили мешканці міста, адже Новомиколаївка не має сталого транспортного сполучення з центром та іншими точками міста. Людям доводиться діставатися до місця призначення із пересадками, що накладно і незручно. Спочатку нові маршрути діятимуть як тимчасові, а потім проведемо конкурс. Думаю, нестачі у претендентах не буде.

Іван Марковський нагадав також, що тариф у розмірі 2 гривні 50 копійок – тимчасовий, уже створено комісію з визначення економічно та соціально обґрунтованих тарифів. Очолив її заступник міського голови Сергій Васильченко. До її роботи активно залучатимуть громадськість. Члени комісії вивчать досвід інших міст України щодо організації роботи громадського транспорту, опрацюють розрахунки, надані перевізниками, узгодять їх з Антимонопольним комітетом та іншими контролюючими органами, щоб 1 вересня встановити економічно обґрунтований тариф. Та при цьому, наголосив Іван Марковський, міська влада має пам’ятати, що працює на громаду.

– Ми повинні враховувати те, що найближчим часом не підвищуватимуться ні зарплати, ні пенсії, тож тариф не має вдарити по кишенях кіровоградців. Інтереси громади – на першому місці.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39435 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua