МЕНЮ


30 березень 2018 - 06:21

Маршрутники не каються


Очільник Кропивницького звернув увагу на щопонеділковій апаратній нараді на те, що водії маршрутних таксі продовжують нетактовно поводитися з пасажирами, зафіксовано випадки відмови у проїзді громадянам, які мають на те законні підстави.
За словами міського голови, до міської ради також надходить велика кількість звернень з проханням змінити щось і в роботі нових комунальних автобусів у години пік.
– Розумію, що нових автобусів ще не вистачає, щоб забезпечити спокійне перевезення пасажирів уранці, – сказав очільник міста. – Але не нормально, коли діти, студенти, робітники буквально розривають двері, а з кінцевих зупинок вже салони забиті переважно людьми у віці, вони теж хочуть вчасно потрапити у своїх справах. Кабінет Міністрів України вирішив ввести монетизацію пільг на проїзд усіма видами громадського транспорту. Ми на апаратному засіданні цю тему не вирішимо. Але затягувати з нею не можемо.
Заступник міського голови Олександр Мосін отримав доручення терміново зібрати нараду за участі працівників управління розвитку транспорту і зв’язку, фінансів, економіки, соціального захисту населення, профільної депутатської комісії, щоб обговорити можливі варіанти вирішення питання відповідно до чинного законодавства, до можливостей міської ради і сьогоднішніх реалій. Результатом має стати спільно напрацьований і добре прорахований проект рішення міської ради.
– Але всім необхідно усвідомити: час, коли можна було кататися безкоштовно по п’ять разів на день, уже минув. Якими б не були вік, заслуги і пільги, – наголосив Андрій Райкович. – У Європі всі і все рахують. А ми досі не навчилися усвідомлювати, що світло, вода, тепло, газ, транспорт – це недешеві для бюджету витрати. Як і для кожної сім’ї. Тому вчитися раціонально використовувати кожну послугу все одно доведеться. Є беззаперечні категорії пільговиків, ми їх зараз теж обслуговуємо. Нам необхідно чітко попрацювати з усім пільговим спектром, щоб, повторюю, вийти на об’єктивно правильне рішення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39448 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua