МЕНЮ


12 жовтень 2018 - 11:19

Масло фальсифіковане


До головного управління Держпродспоживслужби України в Кіровоградській області надійшло звернення від споживачки, яка в магазині придбала масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,6 відсотка, але вдома засумнівалася в його якості.
Масло вироблено на ТОВ «Інтер-мол», місто Дніпро, реалізовувалося в мережевому магазині. Стан та смакові властивості продукту викликали у жінки сумніви.
За результатами випробувань ДП «Черкасистандартметрологія» встановлено, що вміст немолочного стороннього жиру складає 76 відсотків, органолептичні показники не відповідають даному виду продукції. Тобто, замість жирів тваринного походження для виготовлення продукції використали рослинні. Такий продукт є фальсифікатом.
Згідно з рішенням Держпродспоживслужби, всі залишки масла вилучено з обігу дирекцією мережі магазинів. На сьогодні в усіх районах області тривають перевірки щодо виконання зазначеного рішення.
Держпродспоживслужба області направила лист до колег із Дніпропетровської області щодо вжиття заходів з вилучення та відкликання виробником продукції зазначеної партії.
Нагадуємо, що моніторингові перевірки Держпродспоживслужби області з виявлення фальсифікованого масла тривають. Споживачам радимо не купувати масло на стихійних ринках та звертати увагу на маркування і склад продукту. В разі виявлення невідповідностей в маркуванні чи продукції виробників, що нині не здійснюють виробничої діяльності (ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод» та ТОВ «Полтавамолпрод»), просимо звертатися на гарячу лінію Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: (0522) 32 26 38 або на електронну пошту за адресою: gudpss@kr.consumer.gov.uaДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33983 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua