МЕНЮ


29 липень 2016 - 14:49

Масове отруєння на Кіровоградщині


На початку тижня Держпродспоживслужба оприлюднила інформацію про те, що в Благовіщенському (колишньому Ульяновському) районі нашої області отруїлися 25 чоловік, які брали участь у поминальному обіді. Згодом кількість потерпілих зросла до 46-го, серед них – троє дітей.
Про хронологію подій розповів на нараді заступник голови ОДА Сергій Коваленко.
19 липня у Благовіщенському, в місцевому кафе "Серж", проходив поминальний обід на 270 осіб, а наступного дня із симптомами харчового отруєння до районної лікарні було госпіталізовано десятьох учасників поминок. 21 липня у кафе побували представники державної служби з питань безпечності харчових продуктів і рекомендували власникові закладу призупинити його функціонування до встановлення джерела харчового отруєння людей. Але 21 липня у кафе святкували хрестини. Наступного дня до лікарні доставили нових хворих.
За словами першого заступника голови ОДА, оскільки настійні рекомендації фахівців були проігноровані, дії власника кафе можна кваліфікувати як свідоме отруєння громадян. Після звернення до поліції заклад громадського харчування опечатано, правоохоронці спільно с представниками територіальних органів Держпродспоживслужби та Держпраці в області проводять розслідування. Також кілька разів збиралася на засідання районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Попередній діагноз, що встановили потерпілим, – гострий гастроентероколіт. Всі вони лікуються безкоштовно (за рахунок бюджету), нині здійснюється подвірний обхід тих, хто брав участь у поминальному обіді та хрестинах, аби з’ясувати стан здоров’я людей.
Спалах захворюваності локалізовано, близько двадцяти потерпілих після надання медичної допомоги буде виписано додому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37746 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua