МЕНЮ


11 червень 2012 - 17:41

Матерів-героїнь у місті побільшало


Наприкінці минулого тижня відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради за участі запрошених на захід міського голови Олександра Саінсуса, секретаря міської ради Ігоря Волкова та керівників управлінь і відділів міської ради.

На початку засідання очільник міста вручив державні відзнаки до почесного звання України «Мати-героїня» п’ятьом кіровоградським жінкам, побажав їм міцного здоров’я та благополуччя їхнім сім’ям. За дорученням Президента України посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» міський голова вручив: Любові Кравчук – матері п’ятьох дітей; Ганні Богаченко – матері п’ятьох дітей; Ганні Сандаковій – матері п’ятьох дітей; Людмилі Касьян – матері вісьмох дітей.

(Ще одну відзнаку «Мати-героїня» Євгенії Горпинко – матері п’ятьох дітей – Олександр Саінсус вручив 11 червня під час понеділкової апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради).

Згодом присутні на засіданні члени громадської ради під головуванням її керівника Сергія Петрова (голова Федерація професійних спілок області) розглянули конфліктну ситуацію, що виникла у зв’язку з будівництвом храму релігійної громади на честь Преподобного Сергія Радонезького Кіровоградської єпархії УПЦ Московського патріархату біля будинку № 22 на вулиці Героїв Сталінграда, 22. Вислухали інформацію про виконання рекомендацій попереднього засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради: про впровадження започаткованих у державі соціально-економічних реформ та місцевих ініціатив; про створення в місті центру надання безоплатної правової допомоги; про соціальний захист безпритульних громадян; про впорядкування стихійної торгівлі; про облаштування спортивних майданчиків; про перевірку фактів, викладених у листі голови батьківського комітету спеціальної загальноосвітньої школи № 2 до громадської ради щодо функціонування навчального закладу.

Також члени громадської ради почули інформацію про виплату заробітної плати, відпускних та оздоровчих працівникам бюджетних галузей міста у зв’язку з початком літніх відпусток та літнього оздоровчого періоду; про сприяння в організації створення полігону для будівельних відходів; про перебіг виконання плану проведення консультацій виконавчими органами Кіровоградської міської ради з громадськістю 2012 року.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35708 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua