МЕНЮ


28 грудень 2020 - 14:12

Medical-car - служба перевезення лежачих хворих


Одним з векторів діяльності служби медичної логістики компанії «Medical-car» виступає організація перевезень хворих у ЛЬвові, містах Львівської області та сусідніх регіонів. Компанія формує комплексні та економічно доцільні пропозиції для того, щоб в плановому або екстреному порядку госпіталізувати пацієнтів з різними діагнозами і в різному клінічному стані. Реанімобілі і карети швидкої допомоги, які використовуються для цих цілей, дають можливість з комфортом і безпекою перевозити хворих всіх вікових категорій. На борту автомобілів сучасна апаратура для перенесення і фіксації пацієнтів - м'які і жорсткі носилки, спеціальні крісла, каталки і інші пристосування. Рішення про метод транспортування хворого приймає лікар на підставі індивідуальних клінічних показань, діагнозу і стану хворого.

Показання для планового перевезення лежачих хворих:

  • гострі і хронічні захворювання органів травлення і дихання;
  • порушення в роботі ендокринної системи;
  • захворювання зору;
  • патології серця і судин;
  • порушення мозкового кровообігу;
  • хвороби ЛОР-органів;
  • переломи кісток лицьового черепа;
  • захворювання ЦНС різної етіології;
  • травми і опіки.

Для забезпечення якісного медичного супроводу, в розпорядженні медичної компанії все необхідне сучасне обладнання. Супровід лікаря - це запорука комфортного та безпечного транспортування і швидкого надання компетентної допомоги при необхідності. Досвідчені фахівці забезпечать належний догляд за пацієнтами з різними діагнозами під час перевезення на далеку відстань. Супровід лікаря передбачає цілодобовий моніторинг, дотримання графіків прийому медикаментів, спостереження за станом пацієнта в дорозі, проведення необхідних медичних процедур і гігієнічних маніпуляцій.

Medical-car перевезення лежачих хворих Львів

Служба перевезення хворих «Medical-car» протягом багатьох років займається перевезеннями лежачих хворих наземним транспортом як по території України, так і за кордон. Ми впевнені, що професіоналізм, уважність, відповідальність і кваліфікація медичного персоналу і його здатність до блискавичного прийняття рішень безпосередньо визначає результати транспортування. Особливо, якщо мова заходить про хворих, які страждають від важких захворювань, для яких дуже важливо своєчасно і безпечно приїхати в місце призначення - додому, в клініку, діагностичний або реабілітаційний центр, на дачу, вокзал або аеропорт. Професійне перевезення хворих на каретах швидкої допомоги і реанімобілях вимагає від медичного персоналу особливої ​​підготовки. Тому дуже важливо звертатися за допомогою до компаній, що володіють значним досвідом роботи в даній сфері.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37364 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua