МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:32

Медичних закладів у місті побільшає


Максимально інтегрувати колишню спеціалізовану медично-санітарну частину №19 в медичний простір Кропивницького доручив на апаратній нараді у понеділок начальнику управління охорони здоров’я міської ради Оксані Макарук міський голова Андрій Райкович.
– Споруда медсанчастини – одна з найновіших у нашому місті, – зазначив міський голова. – Але її потужності зовсім не використовуються, зараз там повноцінно функціонує лише одне травматологічне відділення. Ми повинні добре попрацювати і наповнити її змістом. Тим більше, що Кущівка знаходиться не так далеко від центру і туди регулярно курсує комунальний транспорт, тому проблем дістатися до лікарні не буде.
Також Андрій Райкович зауважив, що потрібно дещо розвантажити центральну міську лікарню, зокрема її стаціонарне відділення, що розташоване в історичних спорудах на Фортечних валах. Там варто залишити інфекційне відділення та паліативне. Всі інші відділення можна розмістити на вільних площах медико-санітарної частини.
Також Андрій Райкович поставив завдання управлінню капітального будівництва зайнятись недобудованим хірургічним корпусом лікарні швидкої медичної допомоги. Документація на об’єкт має бути у міської влади, і вона за пайовою участю фінансування з державою зможе його добудувати і ввести в експлуатацію. З вирішенням питання міський голова порадив не зволікати, адже відкриття нових сучасних медичних закладів для громади вкрай важливе.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38925 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua