МЕНЮ


8 листопад 2013 - 11:49

Медики закликають відмовитися від ртутних термометрів


Ртуть є одним з десяти хімічних елементів, що викликають найбільше занепокоєння лікарів.

Всесвітня організація охорони здоров’я закликає повністю відмовитися від виробництва та використання ртуті у медичних вимірювальних приладах до 2020 року.

На сьогодні єдиною міжнародною угодою, що регулює глобальне використання токсичної речовини, є так звана Мінаматська конвенція, яка була прийнята нещодавно в Кумамото (Японія). У рамках конвенції ВООЗ та організація "Охорона здоров’я без шкоди" проводять кампанію з виключення ртуті з усіх медичних вимірювальних приладів та впровадження більш безпечних приладів без ртуті.

Ртуть та її різні сполуки мають серйозний вплив на організм, призводячи до ураження мозку і нервової системи, особливо у ранньому віці. Серед інших можливих наслідків для організму спеціалісти виділяють ураження нирок та системи травлення.

Відповідно до документа, країни можуть продовжувати використовувати ртуть у медичних вимірювальних приладах до 2030 року за особливих обставин.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35719 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua