МЕНЮ


17 березень 2017 - 06:54

Мешканці Великої Балки просять відкрити аптеку та поліпшити роботу громадського транспорту


Минулої суботи міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів виїзний прийом громадян на Великій Балці.
Близько ста кропивничан зібралися того дня, щоб обговорити з очільником міста, секретарем міської ради Андрієм Табаловим, заступниками міського голови, депутатами міської ради, керівниками виконавчих органів та комунальних підприємств обласного центру проблеми Великої Балки та почути про перспективи розвитку мікрорайону.
– Для нас надзвичайно важливі такі зустрічі, – підкреслив Андрій Райкович у розмові з людьми. – Ви можете порушити актуальні для вашої громади питання, а ми – зрозуміти вірність обраного курсу, скоригувати заходи для конкретного мікрорайону.
Проблеми Великої Балки – типові для житлових масивів приватної забудови: робота громадського транспорту, ремонт доріг, відновлення зовнішнього освітлення. Андрій Райкович детально ознайомив учасників зустрічі з планами міської влади на нинішній рік.
– Ми придбаємо двадцять великомістких сучасних автобусів, які курсуватимуть у віддалені мікрорайони, де відсутнє тролейбусне сполучення, у тому числі два таких автобуси перевозитимуть пасажирів з Великої Балки, – повідомив міський голова. – Такий маршрут працюватиме у звичайному режимі руху, за графіком та перевозитиме всі пільгові категорії населення без обмеження у місцях і часі. Великогабаритний транспорт суттєво розвантажить транспортні потоки в години пік.
Під час зустрічі мешканці дізналися про конкретні вулиці, де цьогоріч здійснюватимуться ремонт мереж освітлення й асфальтування. За інформацією заступника міського голови Олександра Мосіна, бригади спеціалістів КП “Міськсвітло” виконуватимуть роботи по вулиці Єгорова (від вулиці Кропивницького до Далекосхідної), вулиці Сєдова (від вулиці Архітектора Паученка до провулку Ананіївського), вулиці Світлій (від вулиці Архітектора Паученка до Запорізької), вулиці Новгородській та по провулку Перекопському. При цьому, для облаштування світлових точок будуть використовуватися виключно енергоощадні світлодіодні лампи. У свою чергу, люди отримали можливість вказати керівнику “Міськсвітла” на конкретні адреси, де лампи перегоріли і необхідно їх замінити.
Оновиться й асфальтове покриття: по вулицях Харківській, Степана Разіна, Кропивницького (від вулиці Полтавської до Шевченка), по провулках Об’їздному і Степовому. А у 2018 році – по вулиці Єгорова (від вулиці Чорновола до Чайковського). Здійснять грейдерування доріг без твердого покриття, його спеціалісти КП “Універсал 2005” вже розпочали на вулицях Воронцовській, Галушкіна, Шевченка та по провулку Ананіївському. У березні – квітні роботи будуть продовжені на інших вулицях.
Мешканці Великої Балки у розмові з очільником міста також звернули увагу влади на відсутність у мікрорайоні аптеки. Її впродовж багатох років обіцяють відкрити, але справа не зрушила з мертвої точки.
– Аптека у вас буде, – пообіцяв Андрій Райкович. – Проблема в тому, що фармакологія – це приватний бізнес і надзвичайно важко зацікавити підприємців відкривати аптечний пункт у нерентабельному, з їхньої точки зору, місці. Але ми ведемо з аптечним бізнесом перемовини і, переконаний, у нас все вийде – у віддалених мікрорайонах люди матимуть змогу купувати ліки.
Зустріч тривала понад дві години і була обопільно корисною.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40651 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua