МЕНЮ


class="cn_news_even">
29 квiтень 2016 - 18:09

"Металістам" оголосили війну


Міська спецінспекція постійно проводить роз’яснювальну роботу з власниками пунктів прийому металолому, поснюючи їм, що приймати дорожні знаки, кришки люків інженерних мереж, деталі ліфтів заборонено.

На цьому наголосив заступник начальника спецінспекції Олександр Брюховецький на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

Олександр Брюховецький повідомив, що в місті функціонує до 46 нелегальних пунктів прийому брухту. Інспектори спецінспекції спільно з представниками комунальних підприємств проводять рейди з виявлення на таких пунктах металевих виробів комунальної власності, фрагментів надгробних споруд і огорож з місцевих кладовищ тощо.

Міський голова звернув увагу керівника спецінспекції на той факт, що володіння інформацією про нелегальні пункти їх діяльності не припиняє.

- Не будьте байдужими, - наголосив Андрій Райкович. - Ви маєте поінформувати мене, поліцію, податкові органи про такі факти. У міській раді є потужний апарат посадових осіб і радників, щоб розібратися і прийняти рішення.

Завдання спецінспекції - проводити рейди і стукати у всі двері, зазначив очільник міста. Сьогодні “металісти” активізувалися, особливо на кладовищах. Крадуть контейнери, огорожі, металеві елементи на могилах. Крім того, в ці дні розікрали трансформатори чотирьох ліфтів на території ЖЕО №1. Тож на легальних пунктах необхідно проводити постійну роз’яснювальну роботу, а з нелегальними - розібратися органи, які мають відповідні повноваження.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.40102 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua