МЕНЮ


1 лютий 2013 - 13:22

Межі ділянок погоджуватимуть по-новому


У Кіровограді грядуть зміни у сфері землеустрою. Про це йшлося днями на зустрічі секретаря міської ради Ігоря Волкова, начальника управління земельних ресурсів ради Володимира Пидорича, деяких інших посадовців виконавчих органів ради із представниками землевпорядних організацій.

Зокрема, землевпорядників повідомлено, що погодження актів визначення меж земельних ділянок планується віднести до компетенції начальника управління земельних ресурсів міської ради. Поки що це – повноваження секретаря ради.

З документів, які стосуються землеустрою, секретар міськради підписуватиме лише акти приймання-передачі земельних ділянок, складені відповідно до договорів оренди.

Ці новації буде документально оформлено у вигляді рішень міської ради.

Ішлося на зустрічі і про те, як реалізовуватимуться в Кіровограді недавні зміни до Земельного кодексу, відповідно до яких спрощено процедуру погодження проектної документації із землеустрою. Тепер така документація підлягає обов’язковому погодженню лише органами архітектури й містобудування та держкомзему, крім випадків, у яких земельна ділянка має певні особливості (наприклад, земля належить до водного фонду – у такому разі "дає добро" ще й орган водного господарства). Раніш усю проектну документацію із землеустрою, не залежно від особливостей ділянок, погоджували спеціальні комісії, до складу яких входили представники ряду державних органів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.51729 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua