МЕНЮ


9 листопад 2007 - 11:46

“МИ ПРИЙШЛИ НАДОВГО”


Зустріч охрестили дружньою. Анатолій Ревенко розлогих вступних реверансів не робив. Призначення виконуючим обов’язки голови ОДА для нього було до певної міри несподіваним. За таким кроком Банкової ніхто не стоїть, стверджує Анатолій Дмитрович, тому наголошує, що ніяким місцевим політикам чи столичним нічим не зобов’язаний: це – виключно рішення Президента і його Секретаріату.

Які завдання ставить перед собою Анатолій Ревенко? Найперше – домогтися швидких і відчутних результатів у вирішенні соціальних завдань. Як зазначив новий очільник регіону, у нього достатньо сил, ідей, і головне – бажання, щоб здійснити ефективні кроки для наповнення бюджету й ефективного виконання стратегічних проектів. Зокрема, завершення епопеї з КГЗКОРом, розвитку ядерного комплексу (добудова Старокостянтинівського рудника).

Але реалізація будь-яких планів – ніщо, коли поруч немає команди фахівців, підкреслив Анатолій Ревенко. В облдержадміністрації довгий час були вакантними кілька посад заступників, тому йому як першому заступнику доводилося, за його словами, перетворюватися на механічного бюрократа: часу вистачало лише на папери і документи, про свіжі думки – годі говорити.

Свої перші кадрові призначення Анатолій Ревенко коментує досить аргументовано. Василь Сибірцев – відтепер в.о. заступника голови ОДА з питань будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства – людина з величезним досвідом, добре обізнаний у багатьох сферах життя області. Галина Пастух – в.о. заступника голови з гуманітарних питань – фахівець у соціальній сфері від Бога.

А от в.о. першого заступника голови ОДА став Віктор Демченко. До сфери його компетенції, крім сільського господарства, додався ще й промисловий сектор регіону.

Відповідальність за економіку Кіровоградщини покладено на плечі ще одного заступника голови ОДА Ігоря Панасенка – людини компетентної, ділової і теж енергійної.

Анатолій Ревенко переконаний, що успішний прорив у різних сферах життя області можливий за умови ефективного і професійного керівництва усіма територіями області, адже до нинішнього часу в п’яти районах відсутні голови районних адміністрацій. Отже, призначення п’яти керівників районів і заміна голів ще кількох РДА – не за горами. Зміниться керівник і в одному з ключових управлінь – агропромисловому (нинішній – Юрій Литвин – став народним депутатом).

Анатолій Ревенко впевнений, що новопризначеній команді не доведеться витрачати багато часу, аби увійти в курс справ, тому всі налаштовані працювати ефективно та злагоджено.

– Якщо ми будемо відчувати себе тимчасовими, – зауважив новий керівник області, – ми не зможемо продемонструвати якісну роботу. Ми люди, які прийшли надовго.

На питання журналістів щодо співпраці облдержадміністрації з кіровоградською мерією Анатолій Ревенко відповів доволі прозоро і обнадійливо: влада відповідає за життя людей, тому, хто б у місті її не очолював, він докладе всіх зусиль, аби налагодити нормальну співпрацю. Сьогодні міський голова Кіровограда – Володимир Пузаков, отже обласна влада разом з ним вирішуватиме проблеми мешканців міста.

Анатолій Ревенко глибоко переконаний: його головне завдання – забезпечення нормального життя людей, тому він рішуче налаштований відділяти зерна від полови… Курс – на професіоналів.

Анастасія СОРОКІНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4023 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua