МЕНЮ


28 лютий 2014 - 18:27

Миколи Семенюка уже немає з нами


Минулого тижня не стало Миколи Семенюка, відомого на Кіровоградщині журналіста. Помер Микола Петрович в Києві, де останніми роками працював і мешкав.

Смерть настигла його несподівано для всіх. Це сталося одразу після того, як стало відомо про масове кровопролиття в центрі столиці. Рідні Миколи Семенюка кажуть, що, мабуть, його серце не витримало болю за народ і Україну, адже він дуже переймався революційними подіями в країні, чи не щовечора ходив на Майдан, а на здоров’я до останнього свого дня не скаржився.

Проводи Миколи Петровича в останню дорогу відбулися у неділю в Кіровограді. Тут, на Новолелеківському кладовищі, його й поховали. Поминаючи колегу, місцеві журналісти згадували про спільну з ним роботу у різних редакціях (в тому числі й "Вечірньої газети"), говорили про Миколу Петровича як про совісну людину, журналіста-професіонала і патріота України.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3636 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua