МЕНЮ


10 липень 2017 - 08:17
Мирної вахти!

Другого липня делегація з Кропивницького традиційно узяла участь у святкуванні Дня Військово-морських сил України в Одесі та побувала на підшефному середньому десантному кораблі “Юрій Олефіренко”.
Під час урочистостей начальник Генерального штабу головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко та командувач ВМС Ігор Воронченко від імені Президента вручили військовослужбовцям державні нагороди.
Серед нагороджених є наш земляк – капітан третього рангу Павло Рудь, який отримав медаль “За бездоганну службу” III ступеня. Орденом Данила Галицького нагороджено капітана СДК “Юрій Олефіренко” Юрія Вицького.
Член кропивницької делегації – начальник комунального підприємства “Управління будинками” Микола Кучер – від імені міського голови Андрія Райковича привітав військових моряків та вручив екіпажу корабля оргтехніку, канцтовари та смачні подарунки від м’ясокомбінату “Ятрань”.
У минулому році Указом Президента України кораблеві, що раніше мав назву “Кіровоград”, присвоєно ім’я загиблого в АТО нашого земляка командира 73-го морського центру спеціального призначення ВМС ЗСУ Юрія Олефіренка, який загинув у 2015 році під Маріуполем.
– Ми віримо, що ви хоробро захищатимете нашу рідну країну, – сказав Микола Кучер, передаючи подарунки від міської влади. – Місто пишається вами. Щиро зичимо вам успіхів у бойовій підготовці, міцного гарту в розбудові військового флоту держави, козацького здоров’я і мирної вахти!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.90782 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua