МЕНЮ


1 травень 2014 - 15:34

Мистецтво нагадує й застерігає


25 квітня в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза, як і в попередні роки, відбулося театралізоване дійство- вшанування пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

У ньому взяли участь діти-чорнобильці з музичних шкіл № 1 ім. Г. Нейгауза, № 2 ім. Ю. Мейтуса, № 3 та Кіровоградської дитячої школи мистецтв (селище Нове).

Організатори, які щорічно готують та проводять цей захід (директор музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза Євгенія Малявкіна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вікторія Малашевич, викладач-методист Олександр Полячок та викладач класу фортепіано Ірина Казанцева), цього разу по-новому висвітлили Чорнобильську трагедію, закликавши дітей і дорослих любити Батьківщину та оберігати світ, у якому ми всі живемо.

Під час театралізованого дійства біля роялю, в якому взяли участь юні нейгаузівці Лоліта Рудь, Анастасія Петрова та Аркадій Качалко, присутні побачили й почули, що в подальшому може загрожувати нашій планеті, якщо людство не берегтиме її. Наприкінці цього концертного заходу заступник начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Неля Чорна відзначила його актуальність та виховну спрямованість і разом з Євгенією Малявкіною вручила подяки та подарунки дітям-чорнобильцям.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36575 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua