МЕНЮ


27 грудень 2013 - 12:12

Мистецтвом захоплюються із дитинства


До 121-ї річниці з дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна в меморіальному музеї його імені презентовано виставку творів Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О. Осмьоркіна. Ця мистецька акція відбувається в рамках святкування в Україні Року дитячої творчості, оголошеного згідно з Указом Президента України.

За вже більш як півстолітній період свого існування школа підготувала тисячі вихованців, багато з яких стали відомими художниками, викладачами вищих та середніх мистецьких навчальних закладів. Але й ті її випускники, що не стали художниками, назавжди зберегли любов до творчості та захоплення мистецтвом. У школі працюють талановиті досвідчені викладачі, багато з яких є членами Національної спілки художників України та лауреатами обласної премії у сфері образотворчого мистецтва й мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Вони передають дітям свої знання з живопису, рисунку, скульптури, декоративного мистецтва та історії світової образотворчості.

Учні школи є учасниками та дипломантами міських, обласних, усеукраїнських та міжнародних виставок-конкурсів. Так, Ірина Бурлака 2010 року стала переможцем Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об‘єднаймося ж, брати мої!", а Дарина Білоконенко 2013 року перемогла в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Чимало випускників школи обирають мистецтво професією, як, наприклад, Вадим Корнійчук, який нині успішно навчається в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури.

На виставці презентовано понад двадцять творів юних художників віком від 11 до 16 років, виконаних під керівництвом викладачів у шкільних майстернях та під час літніх практик на природі. Живописні і графічні композиції, батики, аплікації з тканини передають дитяче сприйняття світу, всі вони насичені нестримною фантазією і щирим бажанням пізнання, адже дитяча творчість спонукає до повноцінного буття з відкритим серцем, світлими думками й добрими справами.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41257 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua