МЕНЮ


27 липень 2018 - 12:16

Молитва за єдність і мир


24 липня у Кропивницькому на площі біля пам’ятника Янголу-Охоронцю відбувся спільний молебень з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі.
Молебень за об’єднання православ’я в єдину помісну церкву, за збереження цілісності України, за мир та злагоду провів керуючий Кіровоградською єпархією Української православної церкви Київського патріархату єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. На молебні були присутні керівники області й міста, представники різних релігійних конфесій.
– У цей знаменний день зібрались ми – християни, щоб згадати вагому подію в житті нашого народу. Саме вольовим рішенням влади тоді, у добу Княжої України, наш народ здобув можливість вільно сприйняти євангельську науку, долучитися до сім’ї християнських держав, – зазначив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. – Цей день також відповідальний і тому, що кожен, хто відчуває себе християнином, задумався над тим, як втілює християнські цінності в своєму житті. Я хочу спільно з вами помолитися про єдність, і нехай Господь вислухає наші молитви і головне – допоможе віднайти любов, порозуміння та налаштує кожного з нас на боротьбу з гріхом у собі і на вміння прийняти ближнього таким, як він є.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36788 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua