МЕНЮ


1 листопад 2013 - 13:26

Молочна продукція – від місцевих виробників


Більше 40 найменувань молочних продуктів місцевих виробників презентували в Кіровограді. Кращих “молочників” покликала на презентацію торгово-промислова палата.

Починаючи із 2010 року, обласна влада послідовно працює над впровадженням в області проекту “Купуй кіровоградське!”. Активно реалізується він за підтримки міського керівництва і в Кіровограді. Основною метою цього проекту є насичення споживчого ринку області якісними товарами місцевого виробництва за доступними цінами, особлива увага приділяється харчовій та переробній промисловості.

Під час заходу в регіональній торгово-промисловій палаті представники провідних молокопереробних підприємств області проаналізували стан та перспективи розвитку молочної галузі, а також презентували більше 40 видів своєї продукції.

У презентації взяв участь перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов. За його словами, у січні – вересні 2013 року в області досягнуто позитивної динаміки у виробництві молочної продукції порівняно із минулорічним періодом. Зросло виробництво: сирів жирних – у 1,6 раза, сирів свіжих (включаючи кисломолочний) – на 23,5 відсотка, молока обробленого – на 43,2 відсотка, вершків жирністю більше 6 відсотків – на 7,3 відсотка, сквашеного молока та вершків – на 42,9 відсотка.

Посадовець наголосив, що сьогодні першочергове завдання влади – нарощування обсягів виробництва, ефективне використання сільськогосподарського потенціалу області та збільшення місцевих харчових продуктів у торговельній мережі.

У презентації взяли участь відомі в області “молочники”: ТОВ “Молочний комбінат ”Соколівський", СТОВ “Ясенівська”, ТОВ МП “Мрія”, ФГ “Високобайрацьке”, ТОВ “НАК” та ТОВ “Мілк Трейд”, які представили різноманітні сири, йогурти, ряжанку, молоко, сирки глазуровані, кефір, молозиво та сметану власного виробництва.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37651 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua