МЕНЮ


13 березень 2013 - 16:41

Молоко не встигне й скиснути


Складено п’ять протоколів про адміністративні правопорушення, у двох випадках товар вилучено. Це – результати двогодинного рейду, проведеного у вівторок групою представників кількох адміністративних органів на чолі з Тетяною Бєловою, начальником управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради. Об’єктами уваги контролерів були території, прилеглі до Центрального й Полтавського ринків.

Такі, спрямовані на подолання стихійної торгівлі, акції в обласному центрі проводяться регулярно. Та, чого гріха таїти, торговці-нелегали повертаються на насиджені місця якщо не одразу після рейду, то наступного дня. Спроби влади вигнати торгашів із тротуарів та інших непідходящих місць із застосуванням такого інструменту, як вилучення товару з метою його конфіскації, не завжди вдавалися. Так, вилучені продукти харчування встигали зіпсуватися задовго до того, як їх долю вирішував суд (конфіскація будь-якого майна – виняткова компетенція суду). Це спричиняло певні проблеми.

Та відтепер буде по-іншому. За словами Тетяни Бєлової, уже досягнуто домовленості із судами про те, що справи, в яких фігуруватимуть вилучені предмети стихійної торгівлі, розглядатимуться в день надходження їх до суду.

Так що, мабуть, суд уже розпорядився долею і молока, і насіннєвого матеріалу, вилучених у вівторок.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36979 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua