МЕНЮ


25 травень 2018 - 07:06

Монетизація пільгових перевезень: має бути реальний проект, без популізму і маніпуляцій


Заступник міського голови Олександр Мосін на апаратній нараді у понеділок повідомив, що не всіх перевізників Кропивницького було допущено до участі в конкурсі на обслуговування маршрутів громадського транспорту, який відбувся минулого тижня, і не всі отримали маршрути, оскільки міська влада висунула додаткові вимоги.
– Зважаючи на те, що ми повинні визначитись стосовно монетизації пільгових перевезень, я прошу управління транспорту посилити роботу з підготовки всіх необхідних документів, аналітичних матеріалів, розрахунків, щоб і ви, і наш фінансовий, соціальний блоки могли аргументовано пояснювати громадським активістам, депутатам, експертам нашу позицію, позицію перевізників, – зазначив Олександр Мосін. – Ми повинні видати проект, реальний для громадського транспорту Кропивницького і фінансових можливостей місцевого бюджету.
Заступник міського голови наголосив, що рішення про монетизацію пільгових перевезень повинно прийматись без популізму, нагнітання ажіотажу і всіляких маніпуляцій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37105 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua