МЕНЮ


9 липень 2004 - 15:12

МОРОЗ — І ГОЛОВА, І ПРЕТЕНДЕНТ


Олександр МорозВід Кіровоградської обласної організації на з'їзд обрано 18 делегатів та визначено 15 запрошених, які представляли всі райкоми, міськкоми партії. Крім цього, 7 осіб прибули до Києва самостійно. Їм була надана можливість у якості гостей бути присутніми на головних зборах соціалістів.

Засідання з'їзду складалося з двох частин. Перша — висунення кандидата на посаду Президента України від Соціалістичної партії України О.Мороза, друга — звіт Політради та Центральної Контрольної комісії Соцпартії України й обрання керівних органів партії на новий термін.

Делегати одноголосно висунули Олександра Мороза кандидатом на посаду Президента України від Соціалістичної партії України, обговорили передвиборчу програму свого представника і рекомендували зауваження до неї, визначили Йосипа Вінського (першого секретаря Політради Соцпартії) уповноваженим представником кандидата на посаду Президента України від Соцпартії України у Центральній виборчій комісії.

Головою Соціалістичної партії України обрано Олександра Мороза. До складу Політради Соцпартії України від Кіровоградської області обрані Микола Садовий (перший секретар обкому, професор педуніверситету), Володимир Еш (другий секретар обкому, доцент льотної академії), Пилип Блящук (секретар Вільшанського райкому), Людмила Гончар (секретар Гайворонського райкому), Олександр Небога (секретар обкому, перший секретар Маловисківського райкому). До складу Центральної контрольної комісії обрано Івана Кардаша — голову обласної контрольної комісії.

26 червня 2004 року відбулося засідання Політради Соцпартії України, на якому серед інших було прийнято рішення про розпуск Кіровоградського міськкому, Кіровського (обраного 24 березня 2004 р.) та Ленінського райкомів партії в м.Кіровограді. Згідно з цією постановою секретаріат обкому та перший секретар Кіровоградського міськкому М.Садовий проводять перереєстрацію членів Соцпартії у м.Кіровограді. Перереєстрація завершиться організаційними заходами.

Після перерви відновлено систематичний випуск газети "Справедливість" — органу обкому Соцпартії України.

Прес-центр Кіровоградського обкому Соцпартії УкраїниДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41495 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua