МЕНЮ


31 сiчень 2014 - 18:49

Морози нас випробовують


Станом на 30 січня 741 мешканець Кіровограда звернувся до мобільних пунктів обігріву на вулицях Жовтневої Революції та Волкова. Тринадцятеро з них з ознаками переохолодження та обмороження було направлено до лікарняних закладів.

У пунктах люди мають змогу обігрітись, випити чаю, з’їсти бутерброд. Якщо комусь потрібна невідкладна медична допомога, то її нададуть на місці, а потім, в разі необхідності, направлять до лікарень.

Як зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, до мобільних пунктів обігріву звертаються не лише люди без певного місця проживання, а й просто перехожі, переважно похилого віку, які змерзли на вулиці.

За весь період несприятливих погодних умов у місті стались 22 аварії на комунікаційних мережах. Незважаючи на труднощі, спричинені сильними морозами, ліквідовують їх оперативно та якісно. Так, 25 січня стався порив на магістральній тепловій мережі на вулиці Волкова, яку обслуговує ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА". Без тепла залишились п’ять житлових будинків. Але ненадовго – тепловики роботи виконали досить швидко. Їх хід контролювали заступник міського голови Сергій Поліщук та начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

Активно працюють й дорожні служби: розчищають транспортні магістралі, вулиці приватного сектору тощо. Рятувальники застерігають кіровоградців, щоб під час складних погодних умов менше користуватись приватними легковими автомобілями та не виїздити на них за межі міста.

Також комунальники регулярно розчищають та посипають тротуари. Та все ж за останні дві доби до міського травмопункту звернулись 58 осіб, 25 з них – з переломами та іншими ушкодженнями кінцівок.

З 30 січня через сильні морози для учнів 1 – 4-х класів міських шкіл призупинене навчання. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.2398 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua