МЕНЮ


7 грудень 2018 - 13:19

Морський прапор над містом


Четвертого грудня з ініціативи міського голови Кропивницького Андрія Райковича на одному з флагштоків біля міської ради замайорів прапор Військово-морських сил України.

Уранці цього вівторка на підняття прапора зібралося чимало містян, зокрема вiйськовi, волонтери, службовці, які прийшли висловити підтримку українським морякам двох малих броньованих артилерійських катерів та рейдового буксира, які прямували з Чорного в Азовське море – з Одеси до Маріуполя. Після виходу з Керченської протоки, де нашим суднам росіяни не дали можливості пропливти під мостом через Керченську протоку, їх обстріляли й полонили в нейтральних водах Чорного моря військовослужбовці й представники спецслужб Російської Федерації. Серед наших моряків – двоє уродженців Кіровоградської області: командир малого бронекатера «Бердянськ» лейтенант Роман Мокряк із села Карлівки Кропивницького району та старший матрос із цього ж катера Андрій Артеменко з міста Новоукраїнки.

– Усіх нас разом зібрала непересічна подія, ми зібралися, щоб висловити своє негативне ставлення до агресії сусідньої держави. Ми – нація, яка прагне економічної, політичної, духовної незалежності. Задля цього боролися багато поколінь, – сказав Андрій Райкович. – І хоча наше місто не морське, але ми є місцем дислокації елітних підрозділів Збройних сил України, які бережуть нашу незалежність, захищають нашу державу. Кропивницький також пов’язує з Військово-морськими силами підшефний середній десантний корабель «Юрій Олефіренко». Ми пишаємося нашими моряками, які виконують військовий обов’язок, та боремось за їхнє визволення з полону. Закликаємо приєднатися до цих зусиль світову громадськість, політиків. І я переконаний, що ми обов’язково звільнимо наших моряків…

Під Гімн України у виконанні міського професійного оркестру прапор ВМС України підняли учасник АТО Віталій В’язовцев, донька загиблого в АТO капітана I рангу Збрoйних сил України кoмандира 73-гo мoрськoгo центру спеціальнoгo призначення ВМС Збройних сил України Юрія Oлефіренка Oльга та матір Романа Мокряка Наталія Кравченко.

– Кoли настає час випробовувань, то дуже важливо відчувати підтримку не лише від держави, Міністерства oбoрoни, а й від друзів, вoлoнтерів, військовослужбовців, – сказала пані Наталія після підняття прапора ВМС України. – Вдячна всім за підтримку, і не забувайте наших хлопців, моліться за них.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33487 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua