МЕНЮ


25 липень 2019 - 17:47

Мовчати можна ефективно та голосно


Це не помилка і таке дійсно можливо, якщо звернутися до фахівців з області реклами. Вони займаються виготовленням найрізноманітніших рекламних виробів, в тому числі виконують друк банерів, які можуть голосно розповісти широкій аудиторії про новий (або нагадати про давно відомий) бренд, продукцію або подію, не зронивши ні звуку. Розмістивши їх на мостах, стінах, будівлях, тимчасових конструкціях, ви зможете заволодіти увагою великої кількості людей, ненав'язливо пропонуючи купити будь-який товар або відвідати цікавий захід.

Як із тканини створити якісний носій інформації

Матеріал для друку рекламних банерів являє собою армуючу сітку із шаром ПВХ і відрізняється такими перевагами:

 • висока міцність;
 • низька горючість;
 • стійкість до температурних перепадів;
 • високе зчеплення з фарбами.

В залежності від основи для кріплення банерів, їх можна вішати за допомогою скоб, люверсів, гаків, тросів. Якщо необхідно використати стіну в якості реклами, застосовується фронтліт (з одностороннім друком, класичний банер).

В освітлювальних конструкціях розташовують бекліти, тому що вони добре розсіюють світло. В умовах огляду з обох сторін потрібен двосторонній друк рекламних банерів. Саме блокаути мають в середині непрозорий чорний шар, що дозволяє друкувати з обох сторін. Виготовлення банерів великих розмірів пов'язане з ризиком високої ваги та парусності виробу, тому їх виробництво полягає в друкуванні на спеціальній сітці – меші.

Вартість виробів залежить від щільності матеріалу, його розмірів та типу. Обираючи типографію для виконання рекламних робіт, звертайте увагу на її технічне обладнання. Широкоформатні принтери дозволяють швидко друкувати масштабні замовлення, досвідчені штатні фахівці забезпечують їхнє налагодження, точність передачі кольорів.

Бонуси від фахівців

Робота професіоналів складається з декількох важливих моментів, безпосередньо впливаючих на якість виробів:

 • застосування сучасних технологій друку (УФ, сольвентну, екосольвентну);
 • використання оригінальних фарб, стійких до вигоряння;
 • охайне транспортування в тубусах;
 • сучасного обладнання технопарку;
 • десятирічний досвід;
 • цілодобове виробництво;
 • своя монтажна бригада.

Вчасне виконання замовлень зберігає нерви та гроші клієнтів, дозволяє їм своєчасно розпочинати рекламні акції та збільшувати свої доходи.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37055 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua