МЕНЮ


4 березень 2005 - 15:38

ІМПЕРАТИВНИЙ ПІДХІД ДО ПІДБОРУ КАДРІВ МАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


Микола Садовий відразу зауважив, що новий голова облдержадміністрації Едуард Зейналов прислухається до позицій партій, з якими активніше співпрацює нинішня влада. Фактично триває діалог щодо призначень, зокрема голів райдержадміністрацій. З чимось керівник області погоджується, з чимось ні.

Ці кандидатури узгоджені також із "Нашою Україною" та "Батьківщиною". На жаль, тут фактично самоусунулась як об'єднавча структура, що могло б підсилити об'єктивність підбору та розширити кадрову базу, координаційна рада обласних організацій політичних партій та громадських об'єднань.

Як зазначив Микола Садовий, найважливішими критеріями у підборі кадрів є реальне бачення кандидатом на керівну посаду шляхів створення нових і відродження знищених робочих місць, підвищення середньої заробітної плати (щоквартально), яка б не наздоганяла, а випереджала підвищення цін, чітке розуміння джерел збільшення доходів до бюджетів та форм і методів досягнення цього. Ефективність такого кадрового підходу має закріпити імперативна основа призначення на всі посади. Тобто, політична сила, яка висунула кандидата, розглянувши його діяльність через три місяці, згідно із перерахованими критеріями, сама ж і відкликає його з посади, якщо результат виявився низьким. Така собі репетиція пропорційної системи виборів на місцях. Непогано! Але поки що це тільки ідея. А що ж на практиці?

Із тих призначень, які вже відбулися на момент проведення прес-конференції, запитання є по кожному. Щодо жодного із заступників голови облдержадміністрації не було колегіальних рекомендацій. Микола Садовий зазначив, що в.о.першого заступника Анатолій Ревенко, очевидно, як і Зейналов, одержав рекомендації від нинішнього першого помічника Президента Олександра Третякова, з яким зумів знайти спільну мову під час одного з візитів останнього на Кіровоградщину. Щодо Вадима Черниша і Олексія Любченка, то перший — земляк Зейналова, правда, депутат обласної ради і вже двічі мав публічні зустрічі з журналістами. Другий же, колишній керівник обласної податкової сусідніх Черкас, якою керував затятий есдек Вадим Льошенко, жодних рекомендацій від обласних осередків політичних партій чи громадських організацій не отримував. На прес-конференції прозвучав навіть закид про нібито порушену кримінальну справу проти одного з претендентів.

Можливо, ці люди найнеобхідніші на названих посадах, але чому ці призначення відбуваються не публічно, чому голова облдержадміністрації, скажімо, на прес-конференції не викладе свої аргументи, план дій, і тоді навряд чи хто хоч що-небудь закидатиме йому. Але він, як зазначила коментатор облтелерадіокомпанії Марія Лебідь, досі не згоджується взяти участь у будь-якій передачі ОТРК. Голова обласного відділення Комітету виборців Володимир Гришко слушно зауважив, що новий голова облдержадміністрації досі публічно не зустрівся ні з представниками громадських організацій, ні з керівниками політичних партій (у широкому, а не кулуарному ракурсі), ні з підприємцями, ні з журналістами.

Між тим один місяць із трьох, які даються новій владі, щоб зарекомендувати себе, вже минув...

Світлана ОРЕЛДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41683 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua