МЕНЮ


27 серпень 2018 - 13:08

Муніципальний патруль оштрафував порушників


У Кропивницькому під час рейду муніципального патруля представники управління торгівлі та побутового обслуговування населення, управління Держпраці, спеціалізованої інспекції, Державної фіскальної служби, Держпродспоживслужби та Національної поліції побували на вулицях Яновського та Садовій задля виявлення незаконної торгівлі цементом, будівельними матеріалами, мотоблоками та запчастинами і незаконного прийому брухту.
За словами керівника міської спецінспекції Андрія Максюти, суб’єкти господарювання, розкладаючи товар біля своїх об’єктів, захаращують тротуари та газони. Посадовець зауважив, що купи мішків із цементом та мотоблоки унеможливлюють прохід громадян біля даних об’єктів. Крім того, представників Асоціації платників податків України, що долучилася до рейду, також цікавило, чи є дані суб’єкти платниками податків.
Під час рейду муніципальний патруль перевірив сім торговельних об’єктів та склав низку протоколів про порушення: шість протоколів за порушення Правил благоустрою міста (за порушення вимог ст. 152 КУпАП) склала спецінспекція, управління торгівлі склало п’ять протоколів (за порушення вимог ст. 155 КУпАП), а Нацполіція – один (за порушення вимог ст. 160 КУпАП).
– Спецінспекція задокументувала захаращення комунальної землі. Щодо кількох десятків мішків із цементом: їх продавці вимушені були прибрати. У всіх без винятків місцях продажу зафіксовано відсутність сертифікатів якості цементу, а в більшості документи на будівельний матеріал взагалі відсутні, – наголосив Андрій Максюта. – Ще на кількох об’єктах виявлено використання найманої праці без відповідного оформлення, тобто без відрахувань до Пенсійного фонду і сплати податків. Були місця, на яких здійснює свою діяльність підприємець, використовуючи документи іншого підприємця. Крім того, ми задокументували роботу торговельної точки, яка є магазином, з торговим залом, вітринами, товаром на вітринах, касою, підсобним приміщенням, захаращенням тротуару і рекламою на фасаді, але з документами на приватне домоволодіння. Також зафіксовано продаж товарів без видачі касових документів, накладних.
Керівник спеціалізованої інспекції зауважив, що перший спільний рейд служб у такому складі – це дуже дієва і корисна взаємодія.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36979 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua