МЕНЮ


17 травень 2013 - 16:14

Музеї запрошують…


У Міжнародний день музеїв, 18 травня, у Кіровограді відбудеться низка заходів, що стануть складовою частиною IX Міжнародної акції "Ніч музеїв". Про це розповіла на щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник відділу культури і туризму Анна Назарець.

Цього разу мистецькі акції в межах "музейної ночі" відбуватимуться в обласних художньому музеї (від 16:00 до 22:00), краєзнавчому музеї (від 16:00 до 22:30), а також у музеї музичної культури ім. К. Шимановського та народному музеї Г. Нейгауза в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза (від 13:00 до 01:00) та на свіжому повітрі поруч з ними.

За словами директора обласного художнього музею Тетяни Ткаченко, "Ніч музеїв" у цьому закладі розпочнеться на його подвір’ї. Серед заходів – вітальня майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів ужитку, а також виступ соліста-акордеоніста ансамблю циганської пісні і танцю "Ягорі" Наці Папа. Після цього "музейні посиденьки" перемістяться на поверхи музею, а також до його відділу – картинної галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна", де відвідувачі зможуть стати глядачами й учасниками різноманітних мистецьких акцій. А від 17:00 в експозиційному залі музею відбудуться виступи творчих колективів, а також розіграш лотереї та відзначення учасників акції.

Як планують провести "музейну ніч" та відзначити Міжнародний день музеїв музиканти, розповів Олександр Полячок, директор музею музичної культури ім. К. Шимановського. Від 13:00 на відтинку вулиці Дзержинського (Великої Перспективної до Пашутинської) пройдуть конкурси, вікторини, змагання, розіграш лотереї, виступи окремих музикантів та фольк-гуртів. А від 18:00 в музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза, у приміщеннях музею музичної культури ім. К. Шимановського та народного музеї Г. Нейгауза триватиме дійство, в якому поєднаються музейні й музичні представлення з такими ж конкурсами й вікторинами. Окремої уваги заслуговує анонсований концерт на балконі “нейгаузівської” школи. Її викладачі та їхні колеги з музучилища виконуватимуть там музичні твори аж до першої години (під супровід світлових і кіноефектів), після чого відбудеться голосування за учасників конкурсу "Євробачення-2013".

Усі заходи "Ночі музеїв" можна буде відвідати безкоштовно, та ще й отримати різноманітні призи і виграші! Тож не проґавте можливості розважитися та одночасно отримати естетичну насолоду.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37128 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua