МЕНЮ


24 березень 2017 - 06:59

Мужні, сильні, відважні – це все про них


З нагоди третьої річниці створення Національної гвардії України 23 березня на площі Героїв Майдану Кропивницького посадовці вітали бійців 3-го стрілецького батальйону 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку.
Нацгвардія України, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України, існує з 13 березня 2014 року (з 1991-го по 2000 рік вона була самостійною силовою структурою). Завдання Нацгвардії – забезпечення громадської та державної безпеки, припинення діяльності незаконних збройних формувань, терористичних груп та злочинних організацій. Її підрозділи нині задіяні в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Чимало нацгвардійців віддали свої життя за територіальну цілісність крани, зокрема й полковник Павло Сніцар з 3-го стрілецького батальйону, який загинув 23 липня 2014 року в бою за визволення Лисичанська.
Перед початком урочистостей біля будівлі облдержадміністрації вишикувалися декілька взводів стрілецького батальйону та його оркестр. Поруч з нацгвардійцями розмістили військову техніку підрозділу, серед якої найбільше містян зацікавили броньований КрАЗ для перевезення особового складу та бронетранспортер.
Голова ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов, начальник Кіровоградського гарнізону полковник Ярослав Кучер, командири окремої бригади і батальйону привітали нацгвардійців та вручили багатьом з них нагороди й відзнаки. Медаль отримала й удова полковника Павла Сніцара – Леся Сніцар. Також командир окремої бригади подякував Сергієві Кузьменку за всебічну підтримку обласною владою нацгвардійців і вручив йому відомчу відзнаку – медаль, а той передав командирові документ на нову техніку для військової частини.
– Захищаючи свободу i незалежнiсть нашої держави, ви пройшли героїчний бойовий шлях, – сказав Андрій Табалов. – Наше мiсто завжди пам’ятатиме генерал-майора Радiєвського, полковника Снiцара та інших командирiв і солдатів, якi загинули в зоні АТО…
Усі присутні на святковій церемонії вшанували полеглих нацгвардійців хвилиною мовчання. А потім взводи разом з оркестром пройшли вздовж будівлі облдержадміністрації врочистим маршем .
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39805 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua