МЕНЮ


class="cn_news_even">
26 лютий 2016 - 17:45

Музична "Провесінь" стукає у двері


Визначено учасників ХХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь" від Кіровоградщини (проходитиме в Кіровограді з 26 лютого по 1 березня).

Минулої суботи, 20 лютого, в музичній школі № 2 ім. Ю. Мейтуса відбувся обласний конкурс учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Конкурс став відбірковим туром на право участі найкращих виконавців на народних інструментах області у ХХІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Провесінь".

Серед 63 найкращих баяністів, акордеоністів, бандуристів, домристів, гітаристів, цимбалістів виступив 31 учень кіровоградських музичних шкіл. Журі визначило 25 переможців конкурсу з Кіровограда, які отримали путівку на Всеукраїнський конкурс.

Станом на 22 лютого на участь у Всеукраїнському конкурсі "Провесінь" надійшло більше 450 заявок з різних куточків України. Фестиваль проходитиме під патронатом факультету народних інструментів Національної музичної академії України ім. П. Чайковського. До участі в конкурсі запрошено студентів музичних училищ, учнів середніх спеціальних музичних шкіл та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Валентина РЕВЕНКО,
директор Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.38066 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua