МЕНЮ


14 серпень 2015 - 13:51

Нібито в кіровограді ніхто й не чув про субсидії


Ще на початку цього літа, четвертого червня, депутати Кіровоградської міської ради схвалили звернення до Кабінету Міністрів, у якому закликали скасувати сумновідомі постанови НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) №№ 220 та 583, якими встановлено нові тарифи на електроенергію та газ для населення. Характеризуючи ці тарифи як необґрунтовані, депутати міської ради посилалися на відповідні, цілком офіційні, висновки робочої групи українського парламенту.

А нещодавно, майже через два місяці після направлення того звернення, міська рада отримала на нього відповідь. Відповіла органу місцевого самоврядування та сама НКРЕКП, рішення якої пропонувалося скасувати. Ось що розповів про це заступник кіровоградського міського голови Сергій Васильченко:

– У відповіді НКРЕКП детально, ніби дітям, розтлумачується, які фактори впливають на ціну газу та електроенергію, в тому числі називається девальвація гривні відносно долара США, і стверджується, що не підвищувати тарифи на ці енергоносії ніяк не можна було, оскільки інакше "відбувається перехресне субсидіювання населення за рахунок інших споживачів". Не приховуючи, що мета встановлення нових тарифів – це й зменшення навантаження на держбюджет, НКРЕКП завершила свою відповідь нам простою порадою: якщо кому не вистачає на оплату житлово-комунальних послуг, нехай звертається в органи соцзахисту за субсидіями. Що міська влада може порадити зі свого боку? Дійсно, іншого виходу, ніж оформляти субсидії, у людей нині немає. І я закликаю усіх, хто відчуває, що не потягне оплату "комуналки", звертатися в районні управління соціального захисту населення. До речі, Кіровоградська міська рада цього року виділила близько 120 тисяч гривень управлінню соцзахисту Кіровської райради (яке обслуговує більшу частину місцевого населення), щоб воно придбало на ці кошти сучасну комп’ютерну техніку, необхідну для оперативного нарахування субсидій.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39789 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua