МЕНЮ


10 травень 2019 - 15:46

Ініціативи реалізовуються через громадський бюджет


У нинішньому році громадський бюджет становить сім мільйонів гривень. Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода, коментуючи зaвеpшення пpийому проектів на конкурс “Гpомaдський бюджет - 2020".

– Цьогоріч на конкурс надійшли 87 проектів, – зазначив посадовець. – У минулому ми мали 64 проекти. Активність кропивничан, які бажають змінити місто на краще, з кожним роком зростає. На конкурс надійшли 11 великих проектів, 71 – малий та 5 – соціальних. Загальна сума проектних пропозицій становить 31 мільйон 300 тисяч гривень. Великі проекти і частина малих – це проекти загальноміського значення, тому сподіваємось на їх успішну реалізацію.

За інформацією Андрія Паливоди, громадський бюджет у 2019 році становить 7 мільйонів гривень. 3,5 мільйона гривень буде спрямовано на реалізацію великих проектів, 2,8 мільйона – на виконання малих проектів та 700 тисяч гривень буде використано на впровадження соціальних ініціатив.

У категорії «Великі проекти» переважають проекти спортивного спрямування. Це облаштування першої у Кропивницькому велосипедної доріжки, побудова спортивного містечка на вулиці Жадова, створення воркаут-майданчика. Цікавим проектом, на думку заступника міського голови, є обладнання кабінок для паління в громадських місцях, зокрема на вокзалах обласного центру.

Серед малих проектів з’явилися нові цікаві освітні ініціативи: автори пропонують створити біологічну лабораторію, сенсорні кімнати, проводити «наукові пікніки», облаштувати дитяче автомістечко, підтримувати молодіжні стартапи, запровадити книжковий фестиваль тощо. Оригінальним є проект встановлення музичного «лежачого поліцейського».

Протягом двадцяти робочих днів департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій опрацює проекти та направить їх профільним виконавчим органам для здійснення аналізу на можливість реалізації відповідно до діючого положення та коректності кошторисів. Через місяць буде затверджений остаточний перелік проектів, допущених до голосування, і автори ініціатив матимуть у своєму розпорядженні два місяці для проведення ефективної інформаційної кампанії. А вже із 2 вересня протягом 14 календарних днів триватиме голосування в онлайн-режимі і бюлетенями у приміщенні міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37427 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua