МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 11:24

...І ніяких гей-парадів


Народний депутат України Вадим Колесніченко (фракція Партії регіонів) вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект "Про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму".

У документі зазначається, що "пропаганда гомосексуалізму – це діяльність, яка має на меті та/чи виражається в умисному поширенні будь-якої позитивної інформації про гомосексуалізм, що може завдати шкоду фізичному та психічному здоров`ю дитини, її моральному та духовному розвитку, в тому числі сформувати у неї хибні уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних шлюбних відносин, а в майбутньому вплинути на її вибір соціальної орієнтації".

Проектом закону пропонується встановити, що пропагандою гомосексуалізму є, зокрема, проведення мітингів, парадів, акцій, пікетів, демонстрацій та інших масових зібрань, що має на меті чи виражається в умисному поширенні будь-якої позитивної інформації про гомосексуалізм, що може негативно вплинути на фізичне та психічне здоров`я, моральний та духовний розвиток дітей.

Водночас автор законопроекту не відносить до пропаганди гомосексуалізму "популяризацію ідей толерантності стосовно осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, а також проведення мітингів, демонстрацій та інших масових заходів за права осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації".

Також законопроектом передбачено внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, відповідно до яких пропаганда гомосексуалізму серед дітей каралася б штрафами і навіть позбавленням волі.6 квiтень 2012 - 14:30
Олена (вст)

СЛАВА БОГУ! Хай приймають такий закон!

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36125 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua