МЕНЮ


20 вересень 2013 - 15:55

На “Агроекспо” відбудеться освітній ярмарок


Півтора десятка провідних навчальних закладів регіону та країни представлять себе майбутнім абітурієнтам Кіровоградщини в рамках Всеукраїнської агропромислової виставки "АгроЕкспо", яка пройде в обласному центрі на початку жовтня.

Ноу-хау організаторів – проведення свого роду ярмарку професій у рамках галузевого заходу. Ярмарок покликаний сприяти профорієнтації юних кіровоградців, додатково мотивувати їх до здобуття якісної освіти за найбільш близькою їм спеціальністю. Для самих ВНЗ участь у виставці – додаткова можливість презентувати себе потенційним абітурієнтам з прицілом на майбутні вступні кампанії.

Серед закладів, які візьмуть участь в освітньому ярмарку, – механіко-машинобудівний інститут Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", одного з чотирьох українських ВНЗ, що увійшли до цьогорічного рейтингу кращих університетів світу QS World University.

За даними організаторів, крім профільних – технічних і аграрних вищих навчальних закладів (Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету України, Кіровоградський національний технічний університет, Кіровоградський технікум механізації сільського господарства та інші), у виставці візьмуть участь ВНЗ інших спрямувань, зокрема Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, а також професійно-технічні навчальні заклади Кіровограда та області.

Також у рамках "АгроЕкспо" запланована низка тематичних семінарів.

Нагадаємо, Всеукраїнська агропромислова виставка "АгроЕкспо - 2013" пройде в Кіровограді 3 – 5 жовтня на виставковій площі в 36 тисяч квадратних метрів, не враховуючи парковки та поля для демонстрації сільгоспмашин у роботі. Також під час форуму відбудуться нагородження переможців цьогорічного конкурсу якості продукції "Кращі товари Кіровоградщини" та низка інших заходів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38407 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua