МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:51

На алеї почесних воїнських поховань триває благоустрій території


Третього серпня заступник міського голови Олександр Мосін разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем оглянули алею Слави на Рівненському кладовищі в Кропивницькому й обговорили можливість її додаткового благоустрою.
Із проханням про облаштування тротуару алеї почесних воїнських поховань тротуарною цеглою, а також проходів між пам’ятними знаками до міського голови Кропивницького Андрія Райковича звернулися родини загиблих учасників АТО.
У міській раді питаннями благоустрою військового меморіалу опікується заступник міського голови Олександр Мосін. Він і зустрівся з членами сімей загиблих воїнів, а згодом виїхав разом з фахівцями на місце для обстеження.
– Ми обстежили територію меморіалу щодо можливості додаткового його благоустрою і з’ясували кілька принципових питань, які необхідно узгодити з кожною сім’єю, – розповів Олександр Мосін. – Я особисто зустрічатимусь із рідними загиблих героїв, обговорюватимемо варіанти, пропонуватимемо кілька зразків тротуарної цегли. Тільки після отримання згоди від кожної родини прийматимемо рішення щодо проведення додаткового благоустрою алеї Слави.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41858 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua