МЕНЮ


18 грудень 2013 - 16:53

На базі центральної міської лікарні відкриють хоспісне відділення


Доповідала з цього питання начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук, яка повідомила, що вартість проекту становить понад три мільйони гривень. Щоб зменшити навантаження на міський бюджет, проект буде направлений на загальноукраїнський конкурс – у разі перемоги у ньому місто отримає майже половину від загальної суми коштів з інших джерел фінансування.
Цим проектом опікується не лише управління, а й комунальне підприємство "Агентство розвитку міста Кіровоградської міської ради". Про це повідомив директор КП Володимир Хлєбніков, звітуючи про його діяльність. Також він поінформував депутатів, що близькими до реалізації в обласному центру є два проекти – будівництво ливарного та сміттєпереробного заводів. А це – прямі інвестиції в економіку міста.
Також депутати внесли зміни до міського бюджету на цей рік, що дозволить виплатити зарплату працівникам бюджетної сфери по заробітній платі, оплатити енергоносії тощо.
На цьому ж засіданні міський голова Олександр Саіснус повідомив про вступ до фракції Партії регіонів у міській раді нещодавно обраної за партійним списком Лідії Єльчанінової. Тепер у фракції ПР – 39 депутатів. Лідія Єльчанінова увійшла до складу постійної депутатської комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації та реклами.
Міський голова представив також присутнім нового очільника Кіровоградського міського відділу внутрішніх справ України Володимира Куценка.
Депутати внесли зміни до ряду галузевих програм, прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста, звільнили від сплати земельного податку на 2014 рік ряд комунальних та державних підприємств. Внесено зміни та доповнення до регламенту міської ради шостого скликання, яким передбачено ведення он-лайнтрансляції пленарних засідань, подання попередньої заяви про бажання бути присутнім на сесії тощо. Завершилось сесійне засідання розглядом питань щодо регулювання земельних відносин.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37513 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua