МЕНЮ


22 серпень 2016 - 10:45

На центральній площі забуяв квітковий прапор


Учора вранці в Кропивницькому посередині площі Героїв Майдану з’явився прапор України з чорнобривців і петуній у горщиках – жовтого і фіолетового кольорів. Так видовищно й оригінально розпочалися святкові заходи з нагоди Дня Прапора та Дня незалежності в обласному центрі.
Створення цього незвичайного квіткового майже жовто-синього полотнища розміром п’ять на шість метрів (загальна його площа – тридцять квадратних метрів) стало складовою частиною всеукраїнської акції "Прапор України – прапор миру" від ТОВ "СІ.В" й усеукраїнської газети "Сільський вісник". Квіти виростили місцеві представники товариства та передплатники Кіровоградщини вищезгаданого видання. Нині перехожі зі здивуванням і захватом підходять до стяга з квітів, охоче фотографуються на його тлі. Особливо радіють цьому диву діти, яких нестримно вабить до себе яскраве квіткове жовто-фіолетове творіння.
Координатор проекту в Кіровоградській області "Прапор України – прапор миру" Лариса Єчко розповіла "ВГ", що викладене диво складається з 1500 квіток і що буде воно на центральній площі обласного центру впродовж усіх передсвяткових днів і в День Прапора та День незалежності. А після 24 серпня вазони з квітами, з яких утворено зображення нашого державного стяга, розподілять між дитсадками і школами Кропивницького.
Слід додати, що учасники акції виростили набагато більше квітів, аніж їх було використано для створення прапора. Але не використані не засохнуть десь забуті в кутку, а помандрують до Києва, де разом із квітами з інших областей стануть частинками квіткового національного прапора України площею 15 тисяч квадратних метрів, який створять у столиці до Дня Державного прапора та Дня незалежності України.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38227 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua