МЕНЮ


19 березень 2010 - 10:28

НА ЧАСІ – БЮДЖЕТ РОЗВИТКУ


Тож невдовзі матиме свій головний фінансовий документ і Кіровоград, робота над його проектом йде повним ходом. Зокрема, минулого вівторка, на нараді, яку провів кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, обговорювалися прогнозні показники фінансування галузі житлово-комунального господарства та капітального будівництва.

Головним при обговоренні способів наповнення бюджету розвитку стало розуміння того, що кошти слід спрямовувати не лише на поточний і капітальний ремонти дахів, доріг, прибирання сміття, а й на розвиток інфраструктури Кіровограда, будівництво соціально важливих об’єктів. Основні кошти до бюджету розвитку заплановано залучити від продажу готелю "Київ", що є власністю територіальної громади, та земельних ділянок – звісно, з аукціону.

На нараді йшлося також про можливість отримання з державного бюджету коштів субвенції на побудову й реконструкцію деяких об’єктів у Кіровограді. Із пропонованих чотирнадцяти проектів керівництво облдержадміністрації відібрало й спрямувало на розгляд центральних органів влади чотири (реконструкція системи теплопостачання селища Нового (друга черга) та котельні на вулиці Хабаровській, будівництво резервуару чистої води насосної станції "Зона 2-А" й навчального корпусу і спортзалу ЗОШ № 2). У випадку виділення з державного бюджету субвенції на всі або частину названих об’єктів міська влада також братиме участь у будівельних роботах, співфінансуючи їх.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38225 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua