МЕНЮ


27 серпень 2018 - 13:38

На дитячих майданчиках наведуть лад


Програму благоустрою дитячих майданчиків у місті мають розробити після того, як ці споруди візьмуть на баланс ЖЕО чи профільні управління міської ради. На цьому наголосив секретар міськради Андрій Табалов під час проведення апаратної наради в міській раді, що відбулася 20 серпня.
Він навів приклад байдужості до вже наявних дитячих майданчиків у деяких мікрорайонах Кропивницького. Так, минулого тижня надійшло звернення від мешканців Новоолексіївки, що на майданчикові для відпочинку дітей ростуть бур’яни та немає піску в пісочниці. І цей випадок недогляду за дитячими майданчиками – непоодинокий. Секретар міської доручив комунальним службам впорядкувати майданчик та завезти пісок у пісочницю.
Також Андрій Табалов зауважив, що необхідно завершити інвентаризацію дитячих та спортивних майданчиків, взяти їх на баланс, а потім прийняти міську програму з їх благоустрою. У міському бюджеті на ці потреби буде обов’язково передбачено кошти.
Амброзії й «шаленим» автомобілям у нас не раді
Спекотне літо виявило нову біду в нашому місті: воно потерпає від амброзії. На цьому наголосив під час апаратної наради секретар міської ради Андрій Табалов.
– На гарячу телефонну лінію міського голови надходять непоодинокі звернення містян про те, що приватний сектор міста та «спальні» мікрорайони, які з ним межують, заростають амброзією, – сказав Андрій Табалов. – Особливо потерпають від цієї карантинної рослини Озерна Балка, вулиця Бєляєва – територія обслуговування ЖЕО № 3. Зараз потрібно кинути всі сили комунальників на косіння бур’янів. Це буде доволі доречно зробити до початку навчального року, а в майбутньому не допускати розповсюдження цієї рослини містом.
Також на гарячу лінію надійшло звернення від мешканців будинку № 13 на вулиці Кременчуцькій. Вони подякували міській владі за ремонт прибудинкової території. Але відразу постала інша проблема: новеньким асфальтом почали ганяти автомобілісти, які не зважають ні на дітей, ні на інших жителів. Люди просять встановити бетонні блоки, які б перешкоджали заїздові автомобілів у двір будинку.
Андрій Табалов запропонував комунальникам та депутатові від виборчого округу, в якому знаходиться будинок, зустрітися з громадським активом будинку, ретельно вивчити проблему й вирішити її, адже просто встановити бетонний блок на в’їзді у двір не можна, бо він заважатиме в разі екстрених ситуацій заїздові автомобілів спеціальних служб.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3818 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua