МЕНЮ


24 травень 2019 - 12:59

На допомогу розвитку будівельної галузі


Міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників» 28 травня проведе галузеву сесію «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» на базі ПАТ «НВП «Радій».

Про деталі заходу, його інформаційне наповнення журналістам на прес-конференції розповіли заступник міського голови Андрій Паливода, начальник департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій – начальник управління економіки Маріанна Морква та голова Центральноукраїнської спілки будівельників Михайло Батрак.

За словами Андрія Паливоди, будівельна галузь у нашій країні дістала, так би мовити, друге дихання, розвиваючись швидкими темпами. Не став винятком і Кропивницький, де поступово оживають будівельні майданчики, зводяться нові споруди житлового і промислового призначення. Тому організатори форуму поставили перед собою завдання конструктивно обговорити актуальні питання у сфері будівництва та енергозбереження, напрацювати спільні пропозиції для розвитку галузі будівництва й формування стратегії розбудови міста, розширити партнерські контакти для налагодження взаємовигідного співробітництва.

З програмою галузевої сесії журналістів детально ознайомила Маріанна Морква.

Отже, учасники заходу дізнаються про тенденції розвитку енергозберігаючих технологій в Україні та впровадження новітніх технологій у сфері будівництва, отримають об’єктивний аналіз ринку та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст, ознайомляться з діючими програмами та проектами міжнародної допомоги, що діють в Україні.

Крім того, вони матимуть змогу познайомитись з потенційними бізнес-партнерами, провести попередні переговори та встановити нові ділові контакти.

Відвідувачі форуму матимуть можливість оглянути експозиції виставки-презентації, на якій будуть представлені найкращі досягнення у будівельній та енергетичній сферах.

До участі у заході запрошено провідних спеціалістів будівельної та енергетичної галузей, архітекториів та дизайнерів, міжнародних експертів та представників проектів міжнародної технічної допомоги, студентів профільних навчальних закладів, журналістів, представників влади та місцевого самоврядування, зацікавлених у залученні інвестицій. Планується, що форум відвідають заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, голова ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов. Участь у заході також візьмуть голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Михайло Батрак переконаний, що форум має стати тим майданчиком, де учасники матимуть змогу підвищити свою кваліфікацію, обмінятися досвідом і надалі застосувати на практиці здобуті знання та набуті навички, що слугуватиме поштовхом для розвитку вітчизняної будівельної та енергетичної галузі.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36721 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua