МЕНЮ


31 травень 2019 - 15:14

На допомогу розвитку будівельної галузі


Міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників» 28 травня провела галузеву сесію «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» на базі ПАТ «НВП «Радій».

Напередодні про деталі заходу, його інформаційне наповнення журналістам на прес-конференції розповіли заступник міського голови Андрій Паливода, начальник департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій – начальник управління економіки міськради Маріанна Морква та голова Центральноукраїнської спілки будівельників Михайло Батрак.

За словами Андрія Паливоди, будівельна галузь у нашій країні дістала, так би мовити, друге дихання, розвиваючись швидкими темпами. Не став винятком і Кропивницький, де поступово оживають будівельні майданчики, зводяться нові споруди житлового і промислового призначення. Тому організатори форуму поставили перед собою завдання конструктивно обговорити актуальні питання у сфері будівництва та енергозбереження, напрацювати спільні пропозиції для розвитку галузі будівництва й формування стратегії розбудови міста, розширити партнерські контакти для налагодження взаємовигідного співробітництва.

Отже, учасники заходу дізналися про тенденції розвитку енергозберігаючих технологій в Україні та впровадження новітніх технологій у сфері будівництва; отримали об’єктивний аналіз ринку та ексклюзивну експертну інформацію з перших вуст, ознайомляться з діючими програмами та проектами міжнародної допомоги.

Крім того, вони мали змогу познайомитись з потенційними бізнес-партнерами, провели попередні переговори та встановили нові ділові контакти.

Відвідувачі форуму оглянули експозиції виставки-презентації, на якій представлені найкращі досягнення у будівельній та енергетичній сферах.

До участі у заході запрошено провідних спеціалістів будівельної та енергетичної галузей, архітекториів та дизайнерів, міжнародних експертів та представників проектів міжнародної технічної допомоги, студентів профільних навчальних закладів, журналістів, представники влади та місцевого самоврядування, зацікавлених у залученні інвестицій. У форумі взяли участь голова ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов, перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Форум став тим майданчиком, де учасники мали змогу підвищити свою кваліфікацію, обмінятися досвідом і надалі застосувати на практиці знання та набуті навички, що слугуватиме подальшим поштовхом для розвитку вітчизняної будівельної та енергетичної галузей.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3882 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua