МЕНЮ


21 серпень 2015 - 13:59

На дороги, покрівлі і з’ясування громадської думки


Пленарне засідання позачергової 51 сесії Кіровоградської міської ради розпочалось із вшанування пам’яті загиблого в АТО ще у минулому році, під час виходу з Іловайського котла, командира групи 3-го полку спецпризначення, прапорщика Віктора Карнауха та нещодавно померлого депутата міської ради Едуарда Іванова.

І відразу секретар міської ради Іван Марковський надав слово представникам мешканців вулиці Андріївської, які прийшли до міської ради з вимогою вжити невідкладних заходів щодо ремонту колектора зливової каналізації, адже вулиця під час проливних дощів затоплюється, страждають будинки та їх мешканці.

Іван Марковський повідомив, що знає про цю проблему, виїздив на місце, згодом звертався до управління капітального будівництва облдержадміністрації, яке відповідає за спорудження зливової каналізації на цій вулиці. Очільник міста запропонував для початку усунення проблеми виділити з міського бюджету 600 тисяч гривень. До робіт залучать управління капітального будівництва міської ради.

Але для остаточного вирішення проблеми на Андріївській потрібно сім мільйонів гривень. Обласній владі було запропоновано взяти участь у вирішенні проблеми за формулою “50 на 50" – 3,5 мільйони гривень з міського бюджету і така ж сума – з обласного.

У зв’язку із виділенням місту субвенції з Державного бюджету до депутатів звернулась начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, яка повідомила, що завдяки цій допомозі планується збільшити видатки з міського бюджету на понад 25 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на ремонт кіровоградських доріг та капітальний ремонт внутрішньодворових територій.

Через збільшення доходів міського бюджету на більш ніж 30 мільйонів гривень депутати виділили понад 14 мільйонів головному управлінню житлово-комунального господарства для ремонту доріг та житлового фонду. Отримає кошти і управління охорони здоров’я міської ради (понад вісім мільйонів гривень) на утримання лікувальних закладів, оплату праці, енергоносії та придбання обладнання. Понад півтора мільйона гривень буде спрямовано на капітальний ремонт загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів. Решту коштів розподілять за іншими напрямками розвитку міського господарства.

Також прийнято рішення про виділення 600 тисяч гривень з резервного фонду міського бюджету на організацію та проведення громадських слухань та опитування населення щодо перейменування міста.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38854 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua