МЕНЮ


16 червень 2010 - 09:19

На екскурсію - тролейбусом


Першу екскурсію для учнів Кіровоградської ЗОШ № 22 провела екскурсовод туристичної агенції «Мелодія-тур» Тетяна Зайцева. Маршрут розпочався від історичних витоків нашого міста – фортеці святої Єлисавети. Далі він проліг центральною вулицею міста Карла Маркса, вулицею Медведєва, через мікрорайон Ковалівку, проспект Винниченка до готелю «Київ». Але це не остаточно визначений екскурсійний маршрут, адже у нас доволі історичних місць, про які варто знати і самим кіровоградцям, і гостям нашого міста.

Генеральний директор ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» Анатолій Голованов зазначив, що подібна ініціатива припала до смаку тролейбусникам. На екскурсійні маршрути виділятимуться нові комфортабельні тролейбуси. Підприємство уклало довгострокові договори на обслуговування подібних екскурсій, що дасть йому можливість не просто поліпшувати фінансове становише, а й популяризувати найекологічніший вид транспорту, яким вважається тролейбус.

Заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міської ради Валентина Пупишева висловила сподівання, що з часом подібні екскурсії стануть популярними у Кіровограді. І діяльність новоствореної ради з туризму тому буде запорукою. У фахівців зазначеної галузі є достатньо нових ідей щодо розвитку місцевого туризму, щоб наше місто у найближчому майбутньому стало справжнім туристичним центром України. А міська влада всіляко допомагатиме втілювати ці ініціативи в життя.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3686 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua