МЕНЮ


30 вересень 2011 - 10:58

На Кіровоградщині афер з профспілковим майном не вчинялося


Федерація профспілок України заявляє, що у неї протиправно відбирають майно. У Генеральній прокуратурі стверджують, що чинять законно.

Санаторії ФПУ потрапили у поле зору правоохоронців ще навесні цього року, коли ЗМІ повідомили про наміри відчуження профспілковим керівництвом кількох санаторно-курортних об’єктів. ГПУ відреагувала на це низкою перевірок і дійшла висновку, що профспілкові функціонери не мали права відчужувати майно Федерації, оскільки воно є державною власністю. Як заявила прес-служба ГПУ, завдяки вжитим заходам вдалося запобігти протиправному відчуженню Федерацією профспілок кількох десятків закладів санаторно-курортного призначення загальною вартістю близько двох мільярдів гривень. Серед об’єктів, які готувалися до продажу, називалися Сакський спинальний санаторій ім. Бурденка (унікальний оздоровчий заклад для людей з проблемами опорно-рухового аппарату) та дитячий санаторій "Дубки" під Києвом. За цими фактами Генпрокуратурою порушено 35 кримінальних справ. 17 з них уже направлено в суди.

Шукали порушення в цій сфері й прокурори Кіровоградщини. І, як повідомив нещодавно на брифінгу прокурор області Олег Левицький, нічого кримінального не знайшли, оскільки незаконних дій з профспілковим майном в наших краях не вчинялося.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39189 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua