МЕНЮ


31 серпень 2018 - 11:09

На Кіровоградщині цьогоріч розпочнеться реалізація трьох стартапів за кошти ЄС


Наша область цьогоріч отримає майже 63 мільйони гривень на впровадження трьох стартапів за кошти Європейського Союзу.
Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів затвердив минулого тижня, про це повідомляє агенція CBN з посиланням на урядовий портал.
На Кіровоградщині реалізують такі проекти: «Створення авіаційного кластера як “точки зростання” економіки Кіровоградського регіону», «Забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами сільських територіальних громад Кіровоградської області» і «Розвиток освітнього потенціалу в авіаційній галузі».
Загалом в Україні цьогоріч розпочнеться реалізація 70 регіональних проектів за кошти ЄС, які перемогли в конкурсному відборі за п’ятьма напрямками: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність.
Конкурсна комісія, сформована за участі представників різних міністерств, народних депутатів та громадськості, розглянула 507 проектів майже зі всіх регіонів України. Крім Кіровоградської області, у конкурсі перемогли 12 проектів зі Львівщини, 10 – Хмельниччини, по одному проекту з Миколаївської, Донецької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Луганської областей, дев’ять стартапів реалізуватиме Міністерство охорони здоров’я та по одному – Мінагрополітики й Мінрегіонбуд.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39969 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua