МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:33

На Кіровоградщині тривають перевірки оздоровчих закладів


Про це на апаратній нараді в ОДА повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Ігор Бойчук.
Посадовець поінформував присутніх про стан організації харчування дітей та заходи щодо попередження виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь у дитячих оздоровчих закладах області.
А також зазначив, що цьогоріч дітей приймають шість позаміських таборів оздоровлення та відпочинку, а саме: «Дружба» (Олександрійський район), «Лісова пісня» (Маловисківський район), «Сонячний» (Долинський район), «Чайка» (Гайворонський район), «Бригантина» (Новоархангельський район), «Жовтень» (Олександрівський район). До початку роботи всі ці заклади обстежила комісія, деякі з них двічі. Під час перевірок в окремих установах було виявлено порушення у сфері санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів. Зокрема, не у всіх з них було погоджено санітарні паспорти на свердловини, не всюди дезінфікували водопровідні мережі та досліджували питну воду. До відкриття таборів відпочинку майже всі виявлені порушення було усунено.
Окрім цього, працівники головного управління Держпродспоживслужби в області до 20 липня провели позапланові перевірки роботи другої зміни оздоровчих закладів. Порушення виявлено у трьох таборах: «Жовтень», «Чайка» та «Сонячний». Найчастіше там не дотримувалися умов зберігання продовольчої сировини та харчових продуктів. Так, у «Жовтні» використовували бутильовану воду для пиття з вичерпаним терміном придатності, а в таборі «Сонячний» не проводили лабораторний контроль води в штучному басейні, де купалися діти. Керівникам зазначених установ надали приписи щодо термінового виправлення виявлених недоліків.
На даний час в області не зафіксовано жодного спалаху та групових випадків кишкових інфекцій серед дітей, пов’язаних із закладами оздоровлення та відпочинку.
– Загалом оздоровча кампанія підготовлена добре і проходить спокійно, – констатував начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Ігор Бойчук.
Перший заступник голови облдержадміністрації звернувся до Ігоря Бойчука, аби підпорядкована йому служба продовжила перевірки дитячих оздоровчих закладів.
– Якщо там буде виявлено порушення, то винні відповідатимуть за це. Для таких порушників не може бути жодних поблажок, адже йдеться про дітей, про їхнє здоров’я та безпеку, – відзначив Сергій Коваленко.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35664 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua